menü

Karacabey’de Oğuzhan Koç fırtınası

Karacabey’de Oğuzhan Koç fırtınası

Karacabey Belediyesi tarafından düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Oğuzhan Koç Karacabeyliler ile buluştu.

 

Cumhuriyet Meydanında gerçekleşen konser öncesi de Karacabey Belediyesi sahneye dev ekran kurarak, 1. Lig’e çıkma mücadelesi veren Karacabey Belediyespor’un evinde oynadığı Tarsus İdmanyurdu play-off yarı final müsabakasını ekranlara taşıdı. Meydanı dolduran on binlerce Karacabeyli hem maç heyecanını hem de konser heyecanını hep birlikte doyasıya yaşarken, Karacabey tarihi kalabalıklardan birine tanıklık etti.

– Karacabey Belediyesi tarafından, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen yaz konserleri serisi, Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Oğuzhan Koç ile başladı.

Oğuzhan Koç, geçmişten bugüne hit olmuş şarkılarından oluşan repertuvarı ve müthiş sahne enerjisi ile Karacabeylilere unutulmaz bir müzik ziyafeti sunarken, Karacabey’de tarihi kalabalıklardan biri yaşandı.

 

Konser ve maç heyecanı bir arada

Karacabey Cumhuriyet Meydanında gerçekleşen konser öncesi de Karacabey Belediyesi, sahneye dev ekran kurarak, 1. Lig’e çıkma mücadelesi veren Karacabey Belediyespor’un evinde Tarsus İdman Yurdu ile oynadığı ve 0-0 biten play-off yarı final müsabakasını ekranlara taşıdı.

 

Meydanı dolduran on binlerce Karacabeyli hem maç heyecanını hem de konser heyecanını hep birlikte doyasıya yaşarken, konserde Ali Özkan da sahneye çıkarak, ünlü isim Oğuzhan Koç’a Karacabey ile motiflerinin yer aldığı porselen hediye etti.

 

Öte yandan Karacabey Belediyesi tarafından düzenlenen yaz konserleri, birbirinden ünlü sanatçıların katılımıyla devam edecek.

Fotoğraflar

Bursa İli, Karacabey İlçe Belediyesi - ©2023
Cumhuriyet Meydanı No:1 KARACABEY / BURSA | Tel : 0224 676 86 40 | E-Posta: bilgi@karacabey.bel.tr