menü

Karacabey’de altyapıya 100 yıllık köklü çözüm

Karacabey’de altyapıya 100 yıllık köklü çözüm

Karacabey’de büyük önem verilen altyapı çalışmaları tam gaz ilerliyor.

 

Karacabey’de gerçekleşen önemli altyapı çalışmaları ile kentin dört bir yanında çalışmalar sürerken, altyapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde başlatılan asfaltlama çalışmaları ise aralıksız sürüyor.

 

Belediye Başkanı Ali Özkan, bu kapsamda Yeni Mahalle, Gazi Mahallesi, Emirsultan, Esentepe Okullar Bölgesi ile Kademe Yerleşkesinde süren asfaltlama çalışmalarını inceledi.

Biraz daha sabırlı olma çağrısı

 

Başkan Ali Özkan, ilçede 100 yıllık bir hizmet sağlayacak altyapı çalışmalarının sürdürüldüğünü belirterek, bu konuda ilçenin dört bir yanında kazı çalışmaları yapıldığını ifade etti.

 

Özkan, bu çalışmalar için vatandaşlardan biraz daha sabırlı olmalarını isterken, altyapı çalışması tamamlanan bölgelerde de vakit kaybetmeden asfaltlama ile yolların eski haline getirildiğini belirtti.

Uzun yıllar rahat edecek

 

BUSKİ Karacabey Şube Müdürü Koray Şahiner ile çalışmaları inceleyen Başkan Özkan, çalışmanın bittiği cadde ve sokaklarda ekipler tarafından asfaltlama çalışmalarının da titizlikle yapıldığını belirterek, “İçme suyunun ardından, yağmursuyu ve kanalizasyon çalışmaları da tamamlandığında, ilçemizin bu alanda uzun yıllar rahat edeceğini söyleyebiliriz. Bu anlamda, başta Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı’mız Sayın Alinur Aktaş’a ve BUSKİ ekiplerine teşekkür ediyorum” dedi.

Bursa İli, Karacabey İlçe Belediyesi - ©2023
Cumhuriyet Meydanı No:1 KARACABEY / BURSA | Tel : 0224 676 86 40 | E-Posta: bilgi@karacabey.bel.tr