menü

Karacabey Belediyesi’nden parlak bir gelecek için eğitime tam destek

Karacabey Belediyesi’nden parlak bir gelecek için eğitime tam destek

Karacabey Belediyesi’nin eğitime ve öğrencilere desteği sürüyor.

 

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, geçmişte kendisinin de öğrencisi olduğu Karacabey Ortaokulu’nda belediyenin yaptığı çalışmaları inceledi.

 

Karacabey Belediyesi olarak, merkez ve kırsalda tüm okulların ihtiyaçlarına yönelik yardımcı olduklarını belirten Özkan, bu konuda belediye olarak son derece hassas davrandıklarını ifade etti.

 

Okul Müdürü Harun Ulaş ile birlikte yapılan çalışmaları denetleyen Özkan, göreve geldikleri ilk günden bu yanaeğitim konusunda hassas olduklarını ve ilçenin dört bir yanında bu alanda önemli desteklerde bulunduklarını söyledi.

 

Eğitime büyük önem veriyoruz

 

Özkan yaptığı açıklamada,“Eğitim,en çok önem verdiğimiz konuların başında geliyor. Parlak bir gelecek için eğitimin her alanını destekliyoruz. İlçemizde tüm okullarımıza gerekli olan ihtiyaçlar için yardımcı oluyoruz. Karacabey Ortaokulu’muzda ilçenin köklü eğitim kurumlarından birisi. Okulun bahçesinde, asfaltlama başta olmak üzere birtakım talepler vardı. Bu çalışmaları yerinde incelemek için müdürümüzle bir araya geldik. Ayrıca bu ziyaret vesilesiyle, yeni eğitim öğretim yılının bir kez daha tüm yurdumuzda hayırlara vesile olmasını diliyor, tüm öğrencilerimize derslerinde başarılar diliyorum” dedi.

 

Özkan nostalji yaptı

 

Ziyaret sırasında, kendisinin de bir zamanlar bu okulda eğitim gördüğünü belirten Belediye Başkanı Ali Özkan, okul günlerini yad etti.

 

Okuduğu sınıfta, geçmişte oturduğusıraya tekrar oturan Özkan, o anları sosyal medyadan “Mezun olduğumuz Karacabey Lisesi’nde, öğrenci olduğumuz dönemdeki son sınıfımızda nostalji yaptık”ifadeleriyle paylaştı.

Bursa İli, Karacabey İlçe Belediyesi - ©2023
Cumhuriyet Meydanı No:1 KARACABEY / BURSA | Tel : 0224 676 86 40 | E-Posta: bilgi@karacabey.bel.tr