menü

Başkan Özkan’dan modernize edilen muhtarlıklara ziyaret

Başkan Özkan’dan modernize edilen muhtarlıklara ziyaret

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, belediye tarafından bakım ve onarımdan geçirilerek işlevsel hale getirilen Tabaklar ve Tavşanlı mahalle muhtarlıklarının olduğu kompleksi ziyaret etti. Ziyarette; AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan ve Büyükşehir Meclis Üyesi Murat Avinç de yer aldı.

Tavşanlı Mahalle Muhtarı Süleyman Sarın ile Tabaklar Mahalle Muhtarı Cevdet Bilgin, ziyaret kapsamında Başkan Özkan ile istişarelerde bulundu.

Daha pratik ve işlevsel hale geldi

Başkan Özkan yaptığı açıklamada, “İlçemizde, merkez ve kırsalda tüm muhtarlıklarımızın çeşitli bakım, onarım ve çalışmalarına katkı sağlıyoruz. Bu alanda gelen talepleri, imkanlarımız çerçevesinde ve vatandaş için de en pratik olacak haliyle değerlendiriyoruz. İşte burada da daha önce faaliyet gösteren Tavşanlı mahalle muhtarlığımızın mobilyalarını ve donanımını yenileyerek hazır hale getirdik. Ayrıca hemen yanında, daha önce muhtarımızın kendi dükkânı olarak kullandığı Tabaklar Mahallesi muhtarlık ofisini de buraya kurduğumuz ofise aldık. Böylece iki muhtarlık yan yana hem kendileri hem de vatandaşlar için daha pratik bir hal aldı” dedi.

Muhtarlardan teşekkür

Tüm muhtarlıkların yenilenmesinin olduğu gibi elektrik ve internetlerinin de Karacabey Belediyesi tarafından karşılandığını belirten Özkan, yeni ofislerin hayırlı olmasını dileyerek, vatandaşlarla ve muhtarlarla çeşitli konularda fikir alışverişi yaptı.

Tavşanlı Mahalle Muhtarı Süleyman Sarın ile Tabaklar Mahalle Muhtarı Cevdet Bilgin de katkılarından dolayı Başkan Özkan’a teşekkür etti.

Bursa İli, Karacabey İlçe Belediyesi - ©2023
Cumhuriyet Meydanı No:1 KARACABEY / BURSA | Tel : 0224 676 86 40 | E-Posta: bilgi@karacabey.bel.tr