menü

Selim Yağcı’dan Karacabey’e övgü

Selim Yağcı’dan Karacabey’e övgü

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, AK Parti Bilecik Milletvekili ve Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Selim Yağcı’yı makamında ağırladı.

 

Gerçekleşen görüşmede, AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan, İlçe Yerel Yönetimler Başkanı Sibel Bilgin ve belediye meclis üyeleri de hazır bulundu.

 

Gerçekleşen görüşmede Yağcı, Karacabey’in Bursa ve Türkiye açısından son derece stratejik bir konumda yer aldığına dikkat çekerek, yakından takip ettiği modern belediyecilik çalışmalarının da kente önemli katkılar sağladığını ifade etti.

 

Karacabey çok önemli bir potansiyele sahip

 

Karacabey'in seçimlerde aldığı başarı dolayısıyla Başkan Özkan’ı tebrik eden Yağcı, Karacabey’in çok önemli bir potansiyele sahip olduğuna değinerek, Özkan’ın 2. dönem tecrübeleriyle kente çok önemli katkılar sağlayacağına inandığını ifade etti.

 

Yağcı’yı Karacabey’de ağırlamaktan dolayı büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden Belediye Başkanı Ali Özkan da ilçenin her anlamda gelişimi ve hak ettiği noktalara ulaşması adına yoğun bir gayret gösterdiklerini vurgulayarak, özellikle 3T vizyonu ile ilçeyi güzel günlerin beklediğinin altını çizdi.

 

Son derece verimli geçen görüşmenin ardından Ali Özkan, misafiri Yağcı’ya ilçenin önemli değerlerinden Karacabey harasında çekilmiş bir fotoğrafın yer aldığı tablo hediye etti.

Bursa İli, Karacabey İlçe Belediyesi - ©2020
Cumhuriyet Meydanı No:1 KARACABEY / BURSA | Tel : 0224 676 86 40 | E-Posta: bilgi@karacabey.bel.tr