menü

Ali ÖZKAN


Belediye Başkanı
Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'ın Twitter Hesabı  Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'ın Facebook Sayfası

HABERLER tüm haberler

  • Karacabey'de Alkollü Mekanlar İlçe Dışına Taşınıyor,

    11.08.2018

    Karacabey'de Alkollü Mekanlar İlçe Dışına Taşınıyor,

    Karacabey ilçesinde şehir içinde faaliyet gösteren içkili mekanlar şehir dışına taşınacak. Bu amaçla başlatılan proje kapsamında, içkili mekanlar için belirlenen arazide inşaata başlandı.

Karacabey’de ‘Halil İbrahim Sofrası’ Çamlıca Mahallesi’nde kuruldu

Karacabey’de ‘Halil İbrahim Sofrası’ Çamlıca Mahallesi’nde kuruldu

‘Mobil Başkan’ sloganı ile ülke genelinde adını duyuran Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, kırsal ve kent merkezi ayırt etmeksizin vatandaş buluşmalarını kararlılıkla devam ettiriyor.

 

Karacabey’in tüm mahallelerini gezerek, vatandaşlarla istişarelerde bulunan Başkan Ali Özkan, ‘Halil İbrahim Sofrası’ isimli buluşmalar kapsamında Çamlıca Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

 

Başkan Özkan’la birlikte, belediye başkan yardımcıları ve meclis üyeleri de etkinlikte hazır bulunurken, sorunlar ve çözüm yolları titizlikle not alındı.

 

Çamlıca Mahallesi sakinlerinin de yoğun katılımının gözlendiği ziyarette vatandaşlar, Başkan Özkan ile aynı masayı paylaşmaktan ve taleplerini yüz yüze aktarma fırsatı bulmaktan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi.

 

Büyük ölçekli yatırımlar ivme kazandı

 

Buluşmada konuşan Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ilçe genelinde büyükşehir ve ilçe belediyeleri olarak gerçekleştirilen büyük ölçekli yatırımların giderek ivme kazandığını belirterek, “Modernleşme adına yaşanan büyük değişimden, vatandaşlarımız da övgü ile bahsediyor. Karacabey’in topyekûn gelişimi adına yoğun çaba gösteriyoruz. Çamlıca Mahallesi de bu hizmetlerden en güzel şekilde yararlanıyor” dedi.

Ortak aklın gücüne inanıyoruz

 

Belediye olarak, mali yönden uyguladıkları planlı çalışmalar sayesinde oldukça güçlü hale geldiklerini ve tüm sorunları çözebilecek güce ulaştıklarını ifade eden Özkan, şöyle devam etti: “Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana, istişare kültürü çerçevesinde ortak aklın gücüne inanarak hareket ediyoruz. ‘Halil İbrahim Sofrası’ buluşmalarımızın da oldukça faydalı sonuçlar ortaya çıkardığını memnuniyetle görüyoruz. Sizlerden aldığımız bu destek ve şevkle, gerçekleştirilemeyecek hizmet olmadığına yürekten inanıyoruz.”

Bursa İli, Karacabey İlçe Belediyesi - ©2018
Cumhuriyet Meydanı No:1 KARACABEY / BURSA | Tel : 0224 676 86 40 | E-Posta: bilgi@karacabey.bel.tr