menü

Karacabey’de çevik kuvvet birimi kuruluyor

Karacabey’de çevik kuvvet birimi kuruluyor

Karacabey’in son yıllarda her alanda gerçekleştirdiği büyüme ivmesi, kentte önemli adımların atılmasına da olanak sağlıyor.

 

Geçtiğimiz günlerde, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Karacabey’e gelen Bursalı Valisi Yakup Canbolat, İl Emniyet Müdürü Tacettin Aslan, İl Jandarma Komutanı Hakan Saraç, Karacabey’de çeşitli toplantı ve ziyaretlerde bulunmuştu.

 

Görüşmeler kapsamında, Karacabey’in özellikle son yıllarda gerçekleştirdiği atılımların son derece önemli olduğunu aktaran Vali Canbolat, Karacabey’de kurulması planlanan çevik kuvvet biriminin de müjdesini vererek, “Karacabey’imize hayırlı olsun” dedi.

 

Büyük Karacabey yolunda emin adımlarla

 

Gerçekleşen görüşmede Belediye Başkanı Ali Özkan da Vali Canbolat’a ilçede gerçekleştirilen projeler ve faaliyetler üzerine paylaşımlarda bulunarak, “İlçemiz her alanda büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Büyüme ivmesini hızla sürdürmesi sebebiyle de kentimizde art arda yeni müjdeler veriyoruz. Örneğin yakın zamanda Orman Müdürlüğünün kurulacak olması, sadece şehrimize değil Bursa’mıza ve ülkemize de büyük katma değer sağlaması beklenen TEKNOSAB gibi önemli adımlar hızla atılıyor. Şimdi ise Sayın Valimize son müjdesinden ötürü teşekkürlerimi ifade ederek, çevik kuvvet biriminin ilçemize hayırlı olmasını diliyorum’’ dedi.

Bursa İli, Karacabey İlçe Belediyesi - ©2020
Cumhuriyet Meydanı No:1 KARACABEY / BURSA | Tel : 0224 676 86 40 | E-Posta: bilgi@karacabey.bel.tr