menü

Ali ÖZKAN


Belediye Başkanı
Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'ın Twitter Hesabı  Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'ın Facebook Sayfası

HABERLER tüm haberler

  • Karacabey’de İmar Barışı Masası kuruldu

    06.07.2018

    Karacabey’de İmar Barışı Masası kuruldu

    Ülke genelinde çok sayıda kişiyi yakından ilgilendiren ‘İmar Barışı’ için Karacabey Belediyesi’nden vatandaşlara kolaylık sağlayacak önemli bir hamle geldi. Karacabey Belediyesi, vatandaşlara imar barışıyla ilgili danışmanlık ve teknik destek verilmek için belediye bünyesinde ‘İmar Barışı Masası’ kurdu.

Karacabey Protokolü ‘Veda’ Yemeğinde Buluştu

Karacabey Protokolü ‘Veda’ Yemeğinde Buluştu

Karacabey’de, tayinleri Ankara’ya çıkan Başsavcı Engin Sağlam ile birlikte, Hâkim Burcu Sağlam ve Semih Doğan adına önceki gün düzenlenen yemekte, ilçe protokolü bir araya geldi.

 

Kaymakam Dr. Yusuf Gökhan Yolcu, Belediye Başkanı Ali Özkan, Jandarma Komutanı Binbaşı Erdal Özköroğlu, Emniyet Müdürü Arif Günal ile birlikte, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Naci Güncü’nün yer aldığı veda yemeğinde keyifli anlar yaşandı.

 

İlçeye Katkılarından Dolayı Teşekkür Etti

 

Belediye Başkanı Ali Özkan, yemeğin sonunda yaptığı konuşmada, ilçede göstermiş oldukları başarılı çalışmalarından ötürü Başsavcı Sağlam ile Hakim Doğan ve Sağlam’a teşekkürlerini iletti.

 

Yeni görev yerlerinde kendilerine başarılar dileyen Özkan, konuşmasının sonunda ise Karacabey sembollerinden oluşan porseleni kendilerine hediye etti.

Bursa İli, Karacabey İlçe Belediyesi - ©2018
Cumhuriyet Meydanı No:1 KARACABEY / BURSA | Tel : 0224 676 86 40 | E-Posta: bilgi@karacabey.bel.tr