menü

Ali ÖZKAN


Belediye Başkanı
Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'ın Twitter Hesabı  Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'ın Facebook Sayfası

HABERLER tüm haberler

  • ‘Başkanımla okuyorum’ projesinde 10. hafta geride kaldı

    26.01.2018

    ‘Başkanımla okuyorum’ projesinde 10. hafta geride kaldı

    Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan tarafından, ilçedeki miniklerle birlikte gerçekleştirilen ‘’Başkanımla okuyorum’’ projesi tüm hızıyla sürerken, 10. haftanın geride kaldığı proje kapsamında Başkan Özkan, toplum genelinde kitap okuma alışkanlığının artırılması adına bugüne dek önemli bir farkındalık yaratmayı başardı.

Karacabey Protokolü ‘Veda’ Yemeğinde Buluştu

Karacabey Protokolü ‘Veda’ Yemeğinde Buluştu

Karacabey’de, tayinleri Ankara’ya çıkan Başsavcı Engin Sağlam ile birlikte, Hâkim Burcu Sağlam ve Semih Doğan adına önceki gün düzenlenen yemekte, ilçe protokolü bir araya geldi.

 

Kaymakam Dr. Yusuf Gökhan Yolcu, Belediye Başkanı Ali Özkan, Jandarma Komutanı Binbaşı Erdal Özköroğlu, Emniyet Müdürü Arif Günal ile birlikte, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Naci Güncü’nün yer aldığı veda yemeğinde keyifli anlar yaşandı.

 

İlçeye Katkılarından Dolayı Teşekkür Etti

 

Belediye Başkanı Ali Özkan, yemeğin sonunda yaptığı konuşmada, ilçede göstermiş oldukları başarılı çalışmalarından ötürü Başsavcı Sağlam ile Hakim Doğan ve Sağlam’a teşekkürlerini iletti.

 

Yeni görev yerlerinde kendilerine başarılar dileyen Özkan, konuşmasının sonunda ise Karacabey sembollerinden oluşan porseleni kendilerine hediye etti.

Bursa İli, Karacabey İlçe Belediyesi - ©2018
Cumhuriyet Meydanı No:1 KARACABEY / BURSA | Tel : 0224 676 86 40 | E-Posta: bilgi@karacabey.bel.tr