menü

Ali ÖZKAN


Belediye Başkanı
Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'ın Twitter Hesabı  Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'ın Facebook Sayfası

HABERLER tüm haberler

  • Karacabey’de İmar Barışı Masası kuruldu

    06.07.2018

    Karacabey’de İmar Barışı Masası kuruldu

    Ülke genelinde çok sayıda kişiyi yakından ilgilendiren ‘İmar Barışı’ için Karacabey Belediyesi’nden vatandaşlara kolaylık sağlayacak önemli bir hamle geldi. Karacabey Belediyesi, vatandaşlara imar barışıyla ilgili danışmanlık ve teknik destek verilmek için belediye bünyesinde ‘İmar Barışı Masası’ kurdu.

Karacabey Belediyesi’nden Eğitime Büyük Destek

Karacabey Belediyesi’nden Eğitime Büyük Destek

Karacabey Belediyesi’nin, ilçedeki merkez ve kırsalda yer alan tüm eğitim kurumlarına verdiği destek, öğrenci ve velilerden de tam not alırken, belediye tarafından yürütülen hummalı çalışmalar ile tüm okulların, 2017-2018 dönemi için hazır hale getirildiği belirtildi.

 

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ilçe merkezi ve kırsal yer alan okullara belediyenin sunduğu; altyapı düzenlemesi, tadilat, onarım, bahçe ve çevre düzenlemesi, parmaklık, ihata duvarı, tel örgü, boya-badana ve benzer çalışmaların tamamlandığını söyledi.

 

Eğitim En Büyük Önceliğimiz

 

Başkan Ali Özkan, eğitime yapılan yatırımın ülke geleceğine yapılan en güzel yatırım olduğuna dikkat çekerek, “Eğitim en büyük önceliğimizdir. En büyük yatırım, eğitime yapılan yatırımdır. En güzel hizmet, öğrenci ve okula yapılan hizmettir. Eğitime yönelik altyapı çalışmalarının yanı sıra, kültürel ve sosyal faaliyetlere sunduğumuz katkı ile eğitim kurumlarımızın yanında olmayı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

 

Belediyenin Verdiği Destekler Takdir Edilecek Düzeyde

 

Öte yandan, tüm ilçe genelindeki ilk ve orta dereceli okullara yönelik, belediyenin sunduğu katkılarından dolayı duyduğu memnuniyetin altını çizen İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin de tüm veliler adına, Başkan Ali Özkan’a teşekkürlerini sundu.

 

Dingin, “Devletimizin eğitim-öğretime sunduğu büyük yatırım ve imkânların yanı sıra, belediyemizin de eğitime verdiği desteği, her zaman tüm çalışmalarımızda yakinen hissediyoruz.  Okullarımızın fiziksel yapısına yönelik destekler, Engelli ve Özel eğitime gereksinim duyan öğrencilerin taşınması, Endüstri Meslek Lisesi Atelyesinin yenilenmesi, Okullara hizmetli tahsisi gibi hizmetler ile birlikte tüm sosyal-kültürel ve resmi etkinliklerde de belediyemizin bizim yanımızda olmasından gurur duyuyor ve tüm öğrencilerimiz, velilerimiz, öğretmenlerimiz ve yöneticilerimiz adına belediyemize şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Bursa İli, Karacabey İlçe Belediyesi - ©2018
Cumhuriyet Meydanı No:1 KARACABEY / BURSA | Tel : 0224 676 86 40 | E-Posta: bilgi@karacabey.bel.tr