menü

Ali ÖZKAN


Belediye Başkanı
Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'ın Twitter Hesabı  Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'ın Facebook Sayfası

HABERLER tüm haberler

  • Unutulmaya yüz tutmuş sanatlar Karacabey’den dünyaya açılıyor

    18.10.2018

    Unutulmaya yüz tutmuş sanatlar Karacabey’den dünyaya açılıyor

    Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Uluabatlı Hasan İlkokulu tarafından hazırlanan ‘Unutulan Sanatların İzinde’ projesinin tanıtımı kapsamında, okul yetkilileriyle bir araya geldi.

‘Halil İbrahim Sofrası’nın son durağı Okçular Mahallesi oldu

‘Halil İbrahim Sofrası’nın son durağı Okçular Mahallesi oldu

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, halkla iç içe olmak ve halkın taleplerini birinci ağızdan dinlemek adına düzenlediği Halil İbrahim Sofrası buluşmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

 

Ali Özkan, Halil İbrahim Sofrası etkinlikleri kapsamında, önceki sabah Okçular Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

 

Sabah namazının ardından, mahalle sosyal tesisinde vatandaşlarla bir araya gelen Özkan, Muhtar Osman Danış ve mahalle sakinleri ile bölgede bugüne kadar yapılan ve ilerleyen süreçte yapılacak olan çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu.

 

Başkan Özkan’a, başkan yardımcıları ve daire müdürleri de eşlik ederek, ilgili sorulara bizzat teknik personel tarafından cevap verildi.

 

İstişare kültürü çok önemli

 

Belediye Başkanı Ali Özkan, programın sonunda yaptığı açıklamada, istişare kültürünün vatandaşa hizmetin önemli bir parçası olduğunu belirterek, bu tarz çalışmalara göreve geldikleri günden itibaren büyük önem verdiklerine değindi.

 

Vatandaşlar da Başkan Özkan ile birebir iletişim kurmaktan dolayı büyük memnuniyet duyduklarını ifade ederek, bu buluşmaların ilçenin gelişimine önemli katkılar sağladığını kaydetti.

 

Bursa İli, Karacabey İlçe Belediyesi - ©2018
Cumhuriyet Meydanı No:1 KARACABEY / BURSA | Tel : 0224 676 86 40 | E-Posta: bilgi@karacabey.bel.tr