menü

Ali ÖZKAN


Belediye Başkanı
Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'ın Twitter Hesabı  Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'ın Facebook Sayfası

HABERLER tüm haberler

  • Karacabey’de sorunlar “Başkanla Yüz Yüze” çözülüyor

    15.08.2019

    Karacabey’de sorunlar “Başkanla Yüz Yüze” çözülüyor

    Karacabey’de sorunlar “Başkanla Yüz Yüze” çözülüyor

Başkan Özkan’dan özverili personele teşekkür ziyareti

Başkan Özkan’dan özverili personele teşekkür ziyareti

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, geçtiğimiz hafta etkili olan sağanak yağış nedeniyle Yeni Mahalle’de yaşanan sel felaketinde gece yarısından başlayarak büyük fedakârlık ile müdahale eden ve zararı en aza indirmeye çalışan personeli ziyaret etti.

Ziyarette çalışma arkadaşlarına tek tek teşekkür eden Başkan Özkan, “Gece yarısından itibaren iş makinelerimizle hızlı bir mücadelede bulunduk ve sabahın ilk ışıklarına dek çalışmalarımızı sürdürdük. Bu noktada gayret gösteren tüm personelimize bir kez daha teşekkür ediyor ve başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi.

Karacabey’de geçtiğimiz hafta Balıkesir sınırları içerisinde yaşanan yağışlar sonrası baraj kapakları açılmış ve bir anda yükselen su ilçenin bazı mahallelerinde taşkınlara sebep olmuştu. Özellikle birinci derece etkilenen Yeni Mahalle’de belediye ekipleri gece yarısından itibaren teyakkuza geçmiş ve yaşanan zararı en aza indirmek için yoğun çaba harcamıştı. Belediye Başkanı Ali Özkan, önceki gün KADEME’de yaptığı ziyarette Fen İşleri ve Destek Hizmetleri personelini ziyaret ederek, yoğun uğraşları sonucu zararı en aza indiren personele tek tek teşekkür etti.

Ekip halinde çalışıyoruz

Özkan, burada yaptığı açıklamada, tüm koşullarda halkın yanında olmaya gayret gösterdiklerini söyledi. Bunun için ekip halinde çalıştıklarına dikkat çeken Özkan, “Geçtiğimiz hafta kar yağışının ardından lodos ile karların bir anda erimesi ve üstüne yaşanan yağmurlarlar, çevrede ciddi su taşkınlarına sebep oldu. Bir de buna açılan kapaklar eklenince ilçenin bazı noktaları bu durumdan olumsuz etkilendi. Bu noktada gece yarısından itibaren iş makinelerimizle hızlı bir mücadelede bulunduk ve sabahın ilk ışıklarına dek çalışmalarımızı sürdürdük” dedi.

Başarılı çalışmaların devamını diliyorum

Gece Karacabey Kaymakamı Dr. Yusuf Gökhan Yolcu ile birlikte ekiplerin başında bizzat bulunduklarını ifade eden Özkan, şöyle devam etti: “Sonuç olarak zararı en aza indirdiğimizi düşünüyorum. Bu noktada gayret gösteren tüm personelimize bir kez daha teşekkür ediyor ve başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. Karacabey Belediyesi olarak her durumda vatandaşlarımız için hizmet vermeye devam edeceğiz.”

Bursa İli, Karacabey İlçe Belediyesi - ©2019
Cumhuriyet Meydanı No:1 KARACABEY / BURSA | Tel : 0224 676 86 40 | E-Posta: bilgi@karacabey.bel.tr