menü

Ali ÖZKAN


Belediye Başkanı
Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'ın Twitter Hesabı  Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'ın Facebook Sayfası

HABERLER tüm haberler

  • Karacabey’de İmar Barışı Masası kuruldu

    06.07.2018

    Karacabey’de İmar Barışı Masası kuruldu

    Ülke genelinde çok sayıda kişiyi yakından ilgilendiren ‘İmar Barışı’ için Karacabey Belediyesi’nden vatandaşlara kolaylık sağlayacak önemli bir hamle geldi. Karacabey Belediyesi, vatandaşlara imar barışıyla ilgili danışmanlık ve teknik destek verilmek için belediye bünyesinde ‘İmar Barışı Masası’ kurdu.

Başkan Özkan, BTSO Heyetiyle Birlikte ABD’de MUSİAD’ın Konuğu Oldu

Başkan Özkan, BTSO Heyetiyle Birlikte ABD’de MUSİAD’ın Konuğu Oldu

Küresel Fuar Acentesi Projesi kapsamında, ‘Texworld USA Fuarı’na katılmak üzere Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) heyeti ile birlikte ABD’ye giden Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, MUSİAD ABD üyelerinin misafiri oldu.

 

New York kentinde gerçekleşen ve Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala’nın da katıldığı toplantıda, iki ülke arasında ticari ilişkilerin geliştirilmesi yönünde, karşılıklı işbirliği geliştirme süreçleri hakkında fikir alışverişleri yapıldı.

 

MÜSİAD ABD New York Başkanı Yavuz Orta’nın ev sahipliğinde düzenlenen organizasyon, tüm katılımcılar açısından oldukça verimli geçerken, BTSO heyeti MUSİAD’dan gelen talepleri de değerlendirmeye aldı.

 

Amerikan Pazarı Türkiye Açısından Çok Önemli

 

Kendilerini en güzel şekilde ağırlayan MUSİAD ABD üyelerine teşekkürlerini ileten Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, MÜSİAD’ın Amerika’ya yapılacak ticaret konusunda önemli bir köprü vazifesi gördüğüne değinerek, Türk iş dünyasının Amerika’daki ticaret gelişimini en üst düzeye çıkartabilme noktasında, bu tür bağlantıların önemine vurgu yaptı.

Bursa İli, Karacabey İlçe Belediyesi - ©2018
Cumhuriyet Meydanı No:1 KARACABEY / BURSA | Tel : 0224 676 86 40 | E-Posta: bilgi@karacabey.bel.tr