menü

Ali ÖZKAN


Belediye Başkanı
Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'ın Twitter Hesabı  Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'ın Facebook Sayfası

HABERLER tüm haberler

  • Karacabey'de Alkollü Mekanlar İlçe Dışına Taşınıyor,

    11.08.2018

    Karacabey'de Alkollü Mekanlar İlçe Dışına Taşınıyor,

    Karacabey ilçesinde şehir içinde faaliyet gösteren içkili mekanlar şehir dışına taşınacak. Bu amaçla başlatılan proje kapsamında, içkili mekanlar için belirlenen arazide inşaata başlandı.

Başkan Ali Özkan’dan 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Başkan Ali Özkan’dan 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla anlamlı bir mesaj yayınladı.

 

24 Kasım Öğretmenler Günü mesajında Başkan Ali Özkan, “Bizler, ikra-oku diye başlayan kutsal bir kitabın ve dinin mensubu, ‘ilim Çin’de de olsa gidiniz’ diyen bir peygamberin ümmetiyiz. Öğrenmenin yaşı olmadığına, eğitim ve öğretimin beşikten mezara uzanan bir süreç olduğuna yürekten inan insanlar olarak, görevlerini tamamlamış ve emekli olmuş öğretmenlerimizle birlikte, halen kutsal görevlerini sürdüren tüm öğretmenlerimizin, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü yürekten kutluyorum” dedi.

 

Başarı Dileği

 

Başkan Ali Özkan mesajında, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı emanet ettiğimiz, tüm eğitim camiasını ve öğretmenlerimizi canı gönülden tebrik ediyor ve bu kutsal görevlerinde kendilerine başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

 

Eğitime Destek Sürecek

 

Öte yandan Başkan Ali Özkan, göreve geldikleri günden bu yana eğitim faaliyetlerine büyük önem verdiklerini de anımsatarak, ülkemizin kalkınmasında eğitimin öncelikli faktör olduğunu ve bu doğrultuda, eğitime olan desteklerinin de kararlı bir şekilde devam edeceğini sözlerine ekledi.

Bursa İli, Karacabey İlçe Belediyesi - ©2018
Cumhuriyet Meydanı No:1 KARACABEY / BURSA | Tel : 0224 676 86 40 | E-Posta: bilgi@karacabey.bel.tr