menü

Ali ÖZKAN


Belediye Başkanı
Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'ın Twitter Hesabı  Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'ın Facebook Sayfası

HABERLER tüm haberler

  • Karacabey’de İmar Barışı Masası kuruldu

    06.07.2018

    Karacabey’de İmar Barışı Masası kuruldu

    Ülke genelinde çok sayıda kişiyi yakından ilgilendiren ‘İmar Barışı’ için Karacabey Belediyesi’nden vatandaşlara kolaylık sağlayacak önemli bir hamle geldi. Karacabey Belediyesi, vatandaşlara imar barışıyla ilgili danışmanlık ve teknik destek verilmek için belediye bünyesinde ‘İmar Barışı Masası’ kurdu.

Bakan Soylu’dan Karacabey’e Övgü

Bakan Soylu’dan Karacabey’e Övgü

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, önceki gün İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile bir araya geldi.

 

Karacabey’in her anlamda sürdürülebilir gelişimi adına yoğun bir tempoyla çalışmalarını sürdürdüklerini aktaran Başkan Özkan, bugüne kadar olan desteklerinden dolayı Bakan Soylu’ya teşekkür ederken, ilçenin birbirinden eşsiz doğal ve kültürel değerlerinin gün yüzüne çıkarılması adına, çalışmalarına kararlı bir şekilde devam edeceklerini kaydetti.

 

Başkan Özkan ayrıca, 3T vizyonu çerçevesinde Karacabey’in gelişimi olduğu kadar; Bursa’nın ve ülkemizin kalkınması adına da büyük bir atılım dizisi başlatıldığına vurgu yaptı.

 

Karacabey’in Potansiyeli Gün Yüzüne Çıkmaya Başladı

 

Karacabey’in geçmişten bu yana, tarım ve hayvancılık konusunda ülkemize örnek teşkil ettiğine vurgu yapan Bakan Soylu ise özellikle son dönemde yapılan dönüşüm çalışmalarıyla birlikte, Karacabey’in turizm konusunda da ciddi mesafe kat ettiğine değinerek, ilçenin sahip olduğu değerlerin sırasıyla hayata geçirilmesinin önemine vurgu yaptı.

 

Bakan Soylu, Karacabey’in mevcut coğrafi konumu itibariyle de Bursa’nın ve ülkemizin geleceğinde çok önemli bir potansiyele sahip olduğuna işaret ederek, Karacabey’e olan desteklerinin tüm hızıyla süreceğini sözlerine ekledi.

Bursa İli, Karacabey İlçe Belediyesi - ©2018
Cumhuriyet Meydanı No:1 KARACABEY / BURSA | Tel : 0224 676 86 40 | E-Posta: bilgi@karacabey.bel.tr