menü

Ali ÖZKAN


Belediye Başkanı
Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'ın Twitter Hesabı  Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'ın Facebook Sayfası

HABERLER tüm haberler

  • Karacabey’de “Başkanımla Okuyorum” projesi yeni yılda da ses getirecek

    17.01.2019

    Karacabey’de “Başkanımla Okuyorum” projesi yeni yılda da ses getirecek

    Karacabey Belediye Başkan’ı Ali Özkan’ın, 3 yıldır sürdürmekte olduğu “Başkanımla Okuyorum” projesi, eğitim camiasından da büyük takdir topluyor. Önceki gün Özkan’a ziyarete gelen Tan Okulu Lise Müdürü Ebru Tekin ve öğrenciler projeden övgü ile bahsederek, duyarlılığından ötürü Başkan Özkan’a teşekkürlerini ilettiler.

AK Parti Bursa İl Teşkilatı’ndan Karacabey Belediyesi’ne ziyaret

AK Parti Bursa İl Teşkilatı’ndan Karacabey Belediyesi’ne ziyaret

Son dönemde hayata geçirilen ekonomik, sosyal, kültürel ve sportif yatırım hamleleri ile gelişim adına başarılı çalışmalara imza atan Karacabey Belediyesi, TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı ve Önceki Dönem Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ve beraberindeki heyeti ağırladı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, göreve geldikleri günden bu yana ilçede topyekün kalkınma adına bir çok çalışmaya imza attıklarını söyledi.

İlçenin sahip olduğu birbirinden eşsiz değerlerin, Bursa ve ülkemiz gündemine taşınması hedefiyle, hayatın her alanına yönelik ciddi atılımlara imza atan Karacabey Belediyesi, TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı ve Önceki Dönem Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ve beraberindeki heyete ev sahipliği yaptı.

Başkan Özkan’ın makam odasında gerçekleşen görüşmede, gündemdeki yatırımlar ve projeler hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

Ziyarette TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı ve Önceki Dönem Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, AK Parti Bursa Milletvekilleri Refik Özen, Ahmet Kılıç, Zafer Işık, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ahmet Yıldız, AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan yer aldı.

Ayrıca AK Partili meclis üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette, ilçede gerçekleştirilecek çeşitli konular ele alındı.

Birçok çalışmaya imza attık

Ziyaretlerinden dolayı Çavuşoğlu ve beraberindeki heyete teşekkür eden Başkan Özkan, bu tür karşılıklı görüşmelerin oldukça faydalı olduğunu söyledi.

Özkan, Karacabey Belediyesi’nin son yatırımları ve icraatları hakkında açıklamalarda bulunarak, “Göreve geldiğimiz günden bu yana ilçede topyekün kalkınma adına birçok çalışmaya imza attık. Yürütülen çalışmaları vatandaşlarımız da son derece takdirle karşılıyor. Aldığımız geri dönüşler memnuniyet verici” dedi.

Gelecek yolculuğumuza emin adımlarla ilerliyoruz

‘Modern belediyecilik’ anlayışıyla sürdürülebilir gelişimi esas aldıklarını ifade eden Özkan, şöyle devam etti: “Gelecek yolculuğumuza emin adımlarla ilerliyoruz. Karacabey adının kalkınmış kentler arasına yazdırılma hedefine doğru kararlı bir şekilde yol alıyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana uygulamaya koyduğumuz akılcı yönetim ve çözümler ile ilçemizi modern bir görünüme kavuşturmak adına projeler geliştiriyoruz. Karacabey, her yönü ile diğer ilçelere örnek olacak bir kent haline geldi.”

Bursa İli, Karacabey İlçe Belediyesi - ©2019
Cumhuriyet Meydanı No:1 KARACABEY / BURSA | Tel : 0224 676 86 40 | E-Posta: bilgi@karacabey.bel.tr