menü

Ali ÖZKAN


Belediye Başkanı
Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'ın Twitter Hesabı  Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'ın Facebook Sayfası

HABERLER tüm haberler

  • Karacabey Belediyesi’nden ilçedeki camilere detaylı bakım

    10.12.2018

    Karacabey Belediyesi’nden ilçedeki camilere detaylı bakım

    Karacabey Belediyesi ekipleri yılda iki defa olmak üzere, ilçedeki tüm camilerde en hijyenik ve teknolojik standartlarda detaylı bir temizleme işlemi gerçekleştiriyor.

Karacabeyliler Buray'la coştu

Karacabeyliler Buray'la coştu

Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Buray, Karacabey Belediyesi tarafından Cumhuriyetin 94'üncü yılı kutlamaları kapsamında Cumhuriyet alanında düzenlenen ücretsiz konserde hayranlarıyla buluştu.

'Aşk Mı Lazım' isimli şarkıyla çıkış yakalayan Buray, 'Sen sevda mısın', 'Kimsenin suçu yok', 'Sevdalar' isimli popüler şarkılarını Karacabeylilerle birlikte söyledi.

Meydanı dolduran binlerce kişiye sevilen parçalarını seslendiren Buray, Karacabeylilere müzik dolu bir akşam yaşattı.

Buray, gördüğü yoğun ilgiden dolayı sevindiğini belirterek, konsere katılanlara teşekkür etti.    Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, "Hep birlikte Cumhuriyetin 94'üncü kuruluş yıldönümünü büyük bir coşkuyla kutluyoruz. Cumhuriyet Bayramı'nız kutlu olsun. Cumhuriyetimizi bize emanet eden başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere silah arkadaşlarını minnetle anıyoruz. Tüm tarih boyunca vatan için, bayrak için, din için ve mukaddes değerlerimiz için şehadet şerbetini içen bütün şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. "dedi.

Karacabey Karacabey olalı Cumhuriyet alanı böyle bir kalabalık görmediğini ifade eden Özkan,  çevre ilçelerden teşrif ederek konser alanını şenlendiren kalabalığa katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Başkan Özkan kanserin sonunda ünlü sanatçı Buray'a Karacabey halkı adına çiçek ve plaket verdi.

Bursa İli, Karacabey İlçe Belediyesi - ©2018
Cumhuriyet Meydanı No:1 KARACABEY / BURSA | Tel : 0224 676 86 40 | E-Posta: bilgi@karacabey.bel.tr