menü

Ali ÖZKAN


Belediye Başkanı
Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'ın Twitter Hesabı  Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'ın Facebook Sayfası

HABERLER tüm haberler

  • Başkan Ali Özkan’dan ortak akılla gelecek vurgusu

    09.04.2019

    Başkan Ali Özkan’dan ortak akılla gelecek vurgusu

    Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, seçimlerin ardından çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Yeni dönemin ardından ilk mesai gününde kademe sahasında başkan yardımcıları, daire müdürleri ve personel ile buluşan Özkan, “Biz hepimiz bir ekibiz ve aynı masadayız. Ortak akılla Karacabey’i hep birlikte güzelleştirmeye devam edeceğiz’’ şeklinde konuştu.

Karacabey Adnan MenderesParkı’nda sona gelindi

Karacabey Adnan MenderesParkı’nda sona gelindi

Karacabey Belediyesi tarafından başlatılan yenilikçi hamlelerle, ilçedeki parkları yenileme ve modernleştirme çalışmalarına tüm hızıyla devam ediliyor.

 

İlçede her semtte parklar oluşturan Karacabey Belediyesi tarafından son olarak, Adnan Menderes Parkı’ndaki peyzaj ve yenileme çalışmalarında sona gelindiği belirtildi.

 

Yenilenen parktaki çalışmaları yerinde kontrol eden Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ilçeyi çevresel görünüm anlamında modernleştirme çalışmalarına önem verdiklerini söyledi.Göreve geldikleri günden bu yanailçedeki sosyal hayata canlılık kazandıracak projelere imza atmaya devam ettiklerini ifade eden Özkan, “Bu kapsamda 100 yıllık geçmişe sahip olan Gençlik Parkı’nın adı Adnan Menderes Parkı olarak değiştirildi. Bu parkta, küçükten büyüğüne kadar her yaştan ilçe halkının birçok anısı var. Parkımızdaki hummalı çalışmalarda artık sona gelindi. Yenileme çalışmalarımız kısa süre içerisinde tamamlanacak ve parkımız yeni yüzü ile halkımızın hizmetine sunulacak” dedi.

 

Özkan, parkın Bandırma asfaltından görünen yamaç tarafında gerçekleştirilecek rekreasyon ve görsel çalışmalarının oldukça güzel olduğuna dikkat çekerek, bu kısmın da büyük beğeni toplayacağını kaydetti.

 

Olumlu geri dönüşler alıyoruz

 

Vatandaşların her mahalleye park oluşturma çalışmasından oldukça memnun kaldığının altını çizen Başkan Özkan, ilçenin her yerinde çiçeklendirme ve ağaçlandırma çalışmalarına büyük ivme kazandırdıklarının altını çizdi.

 

Özkan, Karacabey’in el değmemiş güzelliklerini gün yüzüne çıkarma çalışmalarını sürdüreceklerini dile getirerek, “Yaptığımız işlemler sonucunda ilçemizde sosyal olarak büyük bir canlanma yaşandı. Vatandaşlarımız da bu durumdan oldukça memnun. Güzel ve olumlu geri dönüşler alıyoruz ve bu bizi sevindiriyor. Bu tür çalışmalarımıza tüm hızıyla devam edeceğiz” diye konuştu.

Bursa İli, Karacabey İlçe Belediyesi - ©2019
Cumhuriyet Meydanı No:1 KARACABEY / BURSA | Tel : 0224 676 86 40 | E-Posta: bilgi@karacabey.bel.tr